Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №65 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Новини

Новини: 357
31 січ. 2017

ФОТОКОНКУРС

З 16.01 по 31.01 у школі відбувся фотоконкурс "Я українець, я цим пишаюсь" у рамках учнівського проекту "У серці кожної дитини, живе любов до України" за результатами фотоконкурсу обрано переможців, ними стали: фотороботи 1-Б і 3-А класів. Вітаємо!
26 січ. 2017

Волейбольний турнір Довгинцівського району на кубок воїна-інтернаціоналіста Олександра Веклича

З 24 по 26 січня 2017 року проходить V районний волейбольний турнір на кубок воїна-інтернаціоналіста Олександра Веклича. У турнірі взяли участь вісім команд Довгинцівського району. 26 січня проходить фінальні ігри за призові місця і виборювання звання володаря кубка. До фіналу вийшли команди: за I і ІІ місце змагатимуться команди КЗШ № 90 та КНТМЛ № 81; за ІІІ місце змагатимуться команди КЗШ № 65 та КЗШ № 128.
18 січ. 2017

День соборності України

В школі було проведено виховні години присвячені Дню Соборності України.
5 січ. 2017

Навчання працівників

Проведено позачергове навчання працівників закладу з питань охорони праці, пожежної та електробезпеки
5 січ. 2017

Святкуємо Різдво

Учні 8-9 класів взяли активну участь у святковій програмі «Святкуємо Різдво». Гості розважальної програми мали змогу знайомитись з національними традиціями святкування Різдва, прослухати колядки і щедрівки у виконанні вихованців навчального закладу.